zondag 9 juni 2024 om 10.00 uur

Viering Dorpskerk
Voorganger(s): C. van der Voorde uit Ridderkerk

Bij de diensten
Zondag 9 juni zal pastor C. van der Voorde uit Ridderkerk voorgaan in de eredienst. Er is een gedachtenismoment voor de onlangs overleden heer G.J.IJ. Moerman.

Collectes
Tijdens de dienst collecteert de Diaconie en bij de uitgang vragen de kerkrentmeesters uw bijdrage.

Diaconie collecte Rudolphstichting
Zondag collecteert de Diaconie tijdens de dienst voor de Rudolphstichting. Deze stichting zet zich in voor kinderen die uit huis geplaatst zijn vanwege complexe problemen thuis en zorgt ervoor dat deze kinderen toch veilig kunnen opgroeien in een gezinssituatie. Dat gebeurt onder andere in het Jeugddorp De Glind en door het bevorderen van gezinshuizen verspreid over heel Nederland.
De Glind is een klein, groen dorp dat valt onder de gemeente Barneveld. Bijzonder aan dit dorp is dat er achter 28 van de ongeveer 140 voordeuren een professioneel gezinshuis zit. Het wonen, leren/werken, vrijetijd en de dorpse gemeenschap dragen in dit dorp bij aan de ontwikkeling van een kwetsbare groep kinderen.
Hulp aan deze kinderen kan niet gemist worden en daarom bevelen we deze collecte dan ook van harte aan. Als u liever een gift geeft, dan kan dit; Diaconie Prot. Gemeente bankrek. nr: NL83RABO0146831535 o.o.v. Rudolphstichting
De diakenen.

Kindernevendienst
Er is zondag geen kindernevendienst.  
 

terug

Viering Dorpskerk

Woensdag 24 december
Dorpskerk, 22.00 uur
Ds. A. van Nierop

Donderdag 25 december 
Dorpskerk, 10.00 uur
Ds. J. v.d. Berg-Meelis uit Leiden
Kerkomroep, luisteren en kijken

Agenda

Koffiedrinken

do 25 dec 2025 om 10.00 uur

Kringloop markt

za 27 dec 2025 om 9.00 uur

Kringloopmarkt

za 10 jan 2026 om 09.00 uur

Kringloop markt

di 13 jan 2026 om 9.00 uur
×