Dorpskerk Schipluiden

Dorpsstraat 3
2636 CB  Schipluiden
015-3809700 Het Baken/Dorpskerk
015-3808255 ds. Erika Dibbets-van der Roest


Predikant ds. Erika Dibbets-van der Roest
predikant@protestantschipluiden.nl

Scriba Vacant, mailadres is wel bereikbaar
scriba@protestantschipluiden.nl

Contactpersoon Kosters Dorpskerk
verhuurgebouwen@protestantschipluiden.nl


Contactpersoon Diakenen Ton van der Eijk
diaconie@protestantschipluiden.nl
 
Contactpersoon Kerkrentmeesters Adri van Schie
voorzitterkerkrentmeesters@protestantschipluiden.nl

Contactpersoon Ledenadministratie Nicolette Brik
ledenadministratie@protestantschipluiden.nl

Wekelijkse Zondagsbrief 
zondagsbrief@protestantschipluiden.nl
(kopij inleveren voor donderdag 18.00 uur)

Kerkblad Samen

samen@protestantschipluiden.nl  
(kopij inleveren voor zaterdag 12.00 uur)

Kringloopmarkt
kringloop@protestantschipluiden.nl

Beheer Website

website@protestantschipluiden.nl
terug

Viering Dorpskerk

Dorpskerk, Zondag 28 februari 2021
2e zondag van de 40 dagen tijd
10.00 uur
Ds. M.C.A. Korpel uit Leusen

Orde van dienst zondag 28 februari 2021, klik hier
Kerkomroep, luisteren en kijken, klik hier 

Alle vieringen zijn ZONDER bezoekers

Collecte
U kunt uw gift als vervanging van uw bijdrage in de collecte overmaken op rekeningnummers:
Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente Schipluiden
NL08 RABO 0146 8315 27
Diaconie van de Protestantse Gemeente Schipluiden en Zending
NL83 RABO 0146 8315 35.